Dopasuj wielkość czcionki:

Zwiększ . Wyzeruj . Zmniejsz

Szkoła Podstawowa

im. Świętej Królowej Jadwigi w Bieńkówce

Get Adobe Flash player
Błąd
  • Please activate CG Style plugin...

    24 listopada  to był dzień wielu wydarzeń. Najpierw klasy ósme i siódma uczestniczyli w warsztatach, których tematem przewodnim był hazard. Uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się co to jest hazard , dlaczego jest niebezpiecznym zjawiskiem i jak nie dać się wciągnąć.
    Następnie naszą szkołę odwiedził “ Cyrk szok”. Sala gimnastyczna zamieniła się w arenę, na której można było zobaczyć słonia, dwa przeurocze pieski, klowny, które sprawiały, że sala rozbrzmiewała gromkim śmiechem. Sami uczniowie i nauczyciele mieli możliwość spróbowania siebie w cyrkowych akrobacjach.

cyrk1

cyrk2
    Od godz. 13.00 do 15.00 odbywała się zabawa andrzejkowa dla klas I-IV, którą prowadziła grupa animacyjna „Doris Event“ z Krakowa. Były tańce, konkursy, zabawy w grupach i jak to w andrzejki - wróżby, które przygotował i przeprowadził Samorząd Szkolny.

andrzejki
    Od godz. 17.00 do 19.30 swoją imprezę miały klasy V-VIII, którą prowadził DJ Dominik. Uczniowie po prawie trzyletniej przerwie spowodowanej przepisami epidemii, bawili się fantastycznie . „Belgijka” czy „Złote tarasy” - to tylko niektóre utwory, przy których cała sala tańczyła. Za przeprowadzenie andrzejek odpowiadały Panie Renata Szczepaniak i Magdalena Nowak, a podczas zabawy opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy klas.