Dopasuj wielkość czcionki:

Zwiększ . Wyzeruj . Zmniejsz

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Uczniowie naszej szkoły jak co roku licznie brali udział w konkursach plastycznych. Poniżej przedstawiamy dzieła, które wykonali.

XXIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

mieszkam w beskidach

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wymień kocioł – zadbaj o środowisko, zdrowie swoje i sąsiadów”

kociol

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”

na wsi

XXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kto tu rządzi? Praca Sołtysa i Rady Sołeckiej w naszej wsi”

soltys

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dniu 10 marca 2022r. odeszła od nas Pani Magdalena Żmudka, wieloletni nauczyciel, pedagog, doradca zawodowy, przewodnicząca Komisji Profilaktyki, kurator sądowy i przede wszystkim PRZYJACIEL dzieci i młodzieży. Zawsze z troską pochylająca się na problemami drugiego człowieka, pełna radości, energii i sił do działania. Nie sposób wymienić ilości rozmów, które przeprowadziła. Jej serce było jak studnia z dobrą wodą, z której każdy mógł zaczerpnąć coś dla siebie.

PMagda9

laboratoria

Do naszej Szkoły trafił nowoczesny sprzęt o wartości 42 000 zł zakupiony w ramach programu rządowego Laboratoria Przyszłości. Już wkrótce będziemy mogli korzystać z zestawów konstrukcyjnych do nauki podstaw programowania i elementów robotyki, stacji lutowniczej, mikroskopu z kamerą i materiałami dydaktycznymi. Nasza Szkoła została wyposażona także w profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz służący do nagrywania obrazu i dźwięku – w tym przenośną kamerę cyfrową z aparatem, statyw, mikroport z akcesoriami, mikrofony kierunkowe, gimbal, jak również akcesoria konieczne do realizacji nagrań ,elementy oświetlenia.