13 kwietnia, w Wielką Środę, odbył się uroczysty apel wprowadzający w tematykę Wielkiego Tygodnia i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Uczniowie klasy VIIIa przedstawili za pomocą pantomimy tajemnice zwycięstwa Chrystusa nad śmiercią, a uczniowie klasy IVb w niezwykle piękny sposób przedstawili historię trzech drzew, które miały swoje marzenia i pragnienia, a które znalazły swoje spełnienie w poddanie się woli Tego, który zbawia świat. Apel zakończył się życzeniami, które w imieniu uczniów złożył przewodniczący szkoły Jonasz Pęcek.
    Po akademii członkowie wolontariatu” Anioł” z klasy Va udali się z życzeniami i świątecznymi prezentami do dzieci ukraińskich, które mieszkają w Bieńkówce. Było to spotkanie pełne radości i wzruszenia. Wszystko dokonało się pod czujnym okiem Pani Renaty Szczepaniak i Pani Elżbiety Pudy. Wolontariusze życzenia i wielkanocne koszyki zanieśli także do osób samotnych i chorych z Bieńkówki.

wielkanoc

Gazetki na korytarzach wykonali uczniowie klas: Vab i VIIIa.

gazetkawielkanoc