Grudzień - obfitował w konkursy bożonarodzeniowe. Odbyły się konkurs “Światy, pająki, podłaźniki”, który miał charakter szkolny oraz “Babiogórska Szopka Regionalna”. W tym konkursie w etapie gminnym szkołę reprezentowały szopki: Franciszka Dybasia (kl. III), która zajęła I miejsce w kategorii rodzinnej, Kacpra Rymarczyka (kl. II) - II miejsce w kategorii rodzinnej oraz Karoliny Sałapat (kl. Ib) - wyróżnienie w kategorii rodzinnej. Szopka Franciszka Dybasia zakwalifikowała się do powiatowego etapu konkursu, gdzie również zajęła I miejsce. Oczywiście odbył się również szkolny przegląd kolęd i pastorałek.

konkursy swiateczne