14 października,w Dniu Edukacji Narodowej, odbyła się w szkole uroczysta akademia pod hasłem „Ucz się, ucz...”, na której pokazane zostały w humorystyczny sposób sceny z życia uczniów i nauczycieli.
    Miały one na celu przypomnienie wszystkim, że warto się uczyć, chociaż czasem wymaga to wiele trudu.
    Klasa VI przedstawiła obrazki z życia uczniów, a klasa VIIa – rozmowy nauczycieli podczas przerwy. Uczeń klasy Vb zaprezentował zabawny wiersz o tym, jak ciężko jest czasem zapanować nad dyscypliną w klasie.
     Występ uświetniły piosenki solistów z klasy VIIa, VIIIa i VIIIb oraz taniec grupy uczennic z tych klas.
    Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia nauczycielom, a zespół instrumentalny wykonał utwór "Białe róże" i tradycyjne „100 lat”.
Program artystyczny przygotowany został pod opieką P. Teresy Tondyry i P. Anny Kruźlak.
    Głos zabrała również Pani Dyrektor, która życzyła nauczycielom i pracownikom szkoły cierpliwości i wytrwałości w pracy, a uczniom, aby lubili się uczyć.

den5

den6

Korytarze naszej szkoły zostały udekorowane okolicznościowymi gazetkami wykonanymi przez uczniów klas VIIIa i Vb.

den1