W 2019r. przeprowadziliśmy I Szkolny Konkurs Układania Kostki Rubika. Niestety epidemia COVID-19 uniemożliwiła nam kontynuowanie konkursu w 2020r., ale jeśli tylko sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, to jeszcze w tym roku powalczymy w układanie kostek Rubika. Dlatego zachęcamy was do ćwiczeń już od dziś. Walczyć będziemy w tych samych kategoriach. Algorytmy możecie znaleźć między innymi :

youtuber Dżodżo - algorytmy i wiele ciekawostek

algorytmy do wszystkich kostek konkursowych

Pamiętajcie:

"W życiu ma się albo wymówki, albo wyniki."

Zostanie mistrzem wymaga wielu godzin ćwiczeń, w ciągu których drobne sukcesy przeplatają się z porażkami i chwilami rezygnacji. Szansę na wygraną mają tylko ci, którzy mimo trudności nie poddadzą się i wytrwale będą doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

Zobaczcie jak robi to nasz aktualny mistrz - Michał Chromy.  Spróbujcie go pokonać ;)