W dniu 17.04.2024r. pomimo zimnej i pochmurnej aury nasze dzielne dwie klasy drugie wyruszyły na wycieczkę do teatru na spektakl „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”.

Celem wyprawy był Teatr Ludowy w Krakowie. Miejsce i atmosfera teatru zrobiła ogromne wrażenie na uczniach i z niecierpliwością oczekiwali na rozpoczęcie spektaklu. Aktorzy oraz muzyka oczarowały małych widzów i już po zakończeniu pytali, kiedy pojadą na następny występ.

Zwieńczeniem wycieczki były pyszne lody serwowane w teatralnej kawiarence.

teatr

konkurs eko

Franciszek Dybaś (kl.V)  zdobył II miejsce

w XVI Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. "Ocieplam dom, wymieniam ogrzewanie, biorę dotację - płacę mniej"

Celem konkursu było wykonanie plakatu wraz hasłem zachęcającym do skorzystania z dotacji w ramach programu „Czyste Powietrze” m.in.: na ocieplenie budynku, wymianę stolarki okiennej, drzwiowej, wymianę kotła, modernizację ogrzewania itd. oraz promujących efekty wykonania wymienionych prac.

Gratulujemy!

W dniach 25- 26 marca odbyły się wojewódzkie zawody w pływaniu. Nasi chłopcy wrócili ze srebrnymi medalami.

Małopolskie Igrzyska Dzieci w pływaniu stylem dowolnym

Kuba Chromy (kl. VIa) - II miejsce

Małopolskie Igrzyska Młodzieży w pływaniu stylem grzbietowym chłopców

Jakub Sala (kl.VIIb) - II miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

zawody plywackie

Uczniowie naszej szkoły, w składzie: Mikołaj Sychta z IIIa, Barbara Klimowska z VIb oraz Jakub Kunas z VIIa, spróbowali swoich sił w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym „Na ratunek Ziemi”.

na ratunek ziemi2    Ale żeby tam się znaleźć, najpierw trzeba było wtłoczyć do głowy sporą dawkę wiedzy na temat zmian klimatycznych na świecie, ponieważ tematem konkursu było: GLOBALNE OCIEPLENIE KLIMATU. Konkurs wiedzowy odbywał się w trzech kategoriach wiekowych. Okazało się, że nasi uczniowie pokazali, że stać ich naprawdę na wiele. Dwóch z nich zostało laureatami konkursu w swojej kategorii.

Mikołaj Sychta zdobył II miejsce, natomiast Jakub Kunas miejsce III

. Gratulujemy!

A tu - to co najprzyjemniejsze, czyli gala wręczenia nagród.
na ratunek ziemi1