24 czerwca – uroczystą Mszą św. sprawowaną przez ks. Rolanda Hopciasia rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego. Spotkanie w szkole zaczęło się od przekazania „władzy” w szkole nowo wybranej przewodniczącej - Malwinie Kot z klasy VIIb i podziękowaniu za rok pracy ustępującemu przewodniczącemu - Jonaszowi Pęckowi. Pani Dyrektor podsumowała cały rok pracy, następnie wychowawcy klas ósmych wręczyli swoim wychowankom świadectwa ukończenia szkoły, a absolwenci złożyli ślubowanie. Po oficjalnej części akademii przyszedł czas na ostatnie aktorskie popisy klas ósmych - był kabaret ze scenkami ze szkolnego życia i słowa podziękowań. Na końcu głos zabrały klasy siódme, które w imieniu całej szkoły pożegnały swoich kolegów życząc im powodzenia na dalszych drogach edukacji.
Uczniowie klas I - VII spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa. Gwar szkoły powoli się wyciszał i rozpoczęły się upragnione wakacje.

zakoncz1

zakoncz3

zakoncz2

Absolwentami naszej szkoły w tym roku zostali:
• klasa VIIIa: Marzena Cholewa, Miłosz Gaura, Oliwia Głód, Wiktor Jończyk, Dawid Kania, Miłosz Kania, Anna Kazanowska-Krupa, Adam Kruźlak, Magdalena Lenik, Tomasz Malina, Julia Ogarek, Kinga Ogarek, Jonasz Pęcek, Dominik Radecki, Jagoda Sarna, Sandra Szczerbak, Jan Szczurek

8a

• klasa VIIIb: Wiktoria Chromy, Julia Gaura, Mateusz Gaura, Zofia Gaura, Radosław Głuc, Oliwia Jończyk, Monika Kania, Kamil Korbel, Kornelia Kwiatek, Beata Lenik, Karol Lenik, Karolina Malina, Michał Malina, Izabela Polak, Natalia Rymarczyk, Weronika Tajs, Anna Zgudziak