Ostatni tydzień roku szkolnego to wspaniała okazja do wyruszenia na pobliskie szlaki turystyczne.

21 czerwca uczniowie klasy IVa pod opieką Pań: Agnieszki Bogdanik i Renaty Szczepaniak, udali się na Babicę. Również 21 czerwca, ale w przeciwnym kierunku powędrowali uczniowie klasy VIIa. Z Paniami: Teresą Tondyrą i Aleksandrą Wanielistą poszli na Jachowski Dział. Dzieci ciesząc się pięknem otaczającej ich przyrody zapalili również ogniska, na których piekli kiełbaski i inne smakołyki.

22 czerwca szlakiem na Babicę wybrali się uczniowie klasy IVb. W drodze powrotnej odwiedzili mini zoo naszego proboszcza ks. Rolanda. Dziećmi opiekowały się Panie: Aleksandra Wanielista i Renata Szczepaniak.

babica4a

babica4b