,,Babuniu, Dziadziusiu, w dniu Waszego święta,
życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta..."

Styczeń, to miesiąc, w którym szczególnie nasze myśli i serca kierujemy ku naszym kochanym babciom i dziadkom. Dzieci z klas I-III chciały w sposób szczególny uczcić ten dzień i podziękować za to, że jesteście. Niestety z powodu pandemii nie możemy się spotkać razem w szkole. Dlatego też, dzieci wspólnie ze swoimi wychowawcami, przygotowały wiersze i piosenki. Zapraszamy do obejrzenia krótkich występów kl. Ia, Ib, II i III. Dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie, a Paniom wychowawczyniom za wsparcie i pomoc w przygotowaniu laurek.

Drogie Babcie, Drodzy Dziadkowie zapraszamy do obejrzenia występów (kliknij tutaj)

dzbabci2dzbabci1