od 09-VI-2015163760

1 kwietnia uczniowie klas IV-VII uczestniczyli w zajęciach promujących zdrowy styl życia.

zeby zdrowymW ramach spotkania zaprezentowana została piramida zdrowego żywienia i aktywności fizycznej wykonana z prawdziwych produktów spożywczych.

Uczennice klasy VIIa przedstawiły prezentację multimedialną wyjaśniającą, czym jest i jak właściwie rozumieć piramidę zdrowego żywienia.

zeby zdrowym1

W spotkaniu wzięła udział pani Katarzyna Knapczyk – trener klubu Oyama Karate Sokół i instruktor fitness. Z ciekawością wysłuchaliśmy prelekcji, w czasie której pani Katarzyna zachęcała wszystkich do zdrowego odżywiania, bez nadmiaru słodyczy, chipsów i słodkich napojów. Zwróciła uwagę na konieczność aktywności fizycznej, która jest podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia.
Na zakończenie pani instruktor poprowadziła zajęcia zumba fitness.

zeby zdrowym2 zeby zdrowym3 zeby zdrowym4 2