22 marca 2019 r. na terenie Kampusu Wielickiego odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie "Na ratunek Ziemi - Tajemnice ziół". 5 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Trąbkach oraz w Szkole Podstawowej w Niegowici odbył się turniej wiedzy ekologicznej "Tajemnice ziół". Naszą szkołę w tej dziedzinie reprezentowali:

ziola2

• Kuba Chromy z klasy Ia zdobywając wyróżnienie w kategorii klas I - III
  • Mikołaj Kołacz z klasy II b - VI miejsce w kategorii klas I - III
  • Malwina Kot z klasy IV b
  • Oliwia Kania z klasy VII b, która zajęła III miejsce w kategorii klas VII - VIII i Gimnazjum.

Uczniowie naszej szkoły wzięli również udział w konkursach:

• fotograficznym (Joanna Szczepaniak kl. III, Jagoda Sarna kl. Va, Oliwier Cholewa kl. VIIa),
  • literackim (Kinga Chromy kl. VII b) i plastycznym (Antoni Gaura kl. IIa, Martyna Malina kl. III, Anna Zgudziak kl. Vb, Martyna Sala kl. VIIa, Wiktoria Gaura kl. VIIa).
  • II miejsce w konkursie plastycznym w kategorii "Praca przestrzenna" zajęła Marzena Cholewa z klasy Va.

Wszystkim uczniom dziękujemy za wkład pracy włożony w przygotowanie się do konkursów, a laureatom gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z gali .

ziola3 ziola4 ziola5