18 października w święto świętego Łukasza Apostoła nasza szkoła po raz kolejny włączyła się do ogólnoświatowej akcji „Milion dzieci modli się na różańcu”. O godzinie dziewiątej na sali gimnastycznej rozpoczęła się wspólna modlitwa. Najpierw Ksiądz Proboszcz poświecił różańce, które zostały podarowane wszystkim uczniom i nauczycielom, następnie popłynęła we niebo modlitwa, którą prowadzili członkowie młodszej Grupy Apostolskiej. Dzieci modliły się o pokój na świecie oraz we wszystkich intencjach, które noszą w sercach. Spotkanie zakończyło się błogosławieństwem, którego udzielił Ksiądz Proboszcz.
    Było to piękne świadectwo wiary i modlitwy. Nad przeprowadzeniem akcji czuwała Pani katechetka Renata Szczepaniak.

rozaniec1

rozaniec2