zosia stapor

11 października odbył się Konkurs Ortograficzny. W etapie szkolnym brało udział 21 uczniów: 8 uczniów w kategorii młodzieżowej - klasy VII-VIII i 13 uczniów w kategorii dziecięcej - klasy III - VI. Uczestnicy mieli za zadanie napisać bezbłędnie dyktando.
Najlepiej w kategorii dziecięcej napisała Zofia Stąpor z klasy Vb, II miejsce zajęła Martyna Kiepura z klasy Va, a III miejsce - Izabela Kot też z klasy Va.
Z kolei w kategorii młodzieżowej: I miejsce - Amelia Szczerbak z klasy VIIIb, II miejsce - Malwina Kot z klasy VIIIb, III miejsce - Natalia Kot z klasy VIIIa.
W XXIX Powiatowym Dyktandzie Ortograficznym, które odbyło się w Liceum Ogólnokształcącym w Suchej Beskidzkiej naszą szkołę reprezentowały Amelia Szczerbak i Zofia Stąpor. Zosia napisała najlepiej - zajęła I miejsce w swojej kategorii. Opiekę nad konkursem sprawowała Pani Barbara Wierzbicka.