13 października - świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klas VIIIb, VII, VIb pod kierunkiem Pań: Małgorzaty Stanaszek i Elżbiety Pudy. W humorystyczny sposób zostały przedstawione różne typy nauczycieli. Piękną oprawą akademii były występy taneczne uczniów,. Był to pomysł uczniów i oni także sami przygotowali układy choreograficzne.

DEN1

DEN2

Przewodnicząca szkoły Malwina Kot złożyła nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia, następnie wręczono symboliczne upominki przygotowane przez Samorząd Szkolny. Nie zabrakło także muzycznego upominku w wykonaniu zespołu „Perełki Królowej Jadwigi”

DEN3

Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom za pracę, złożyła życzenia i wręczyła nagrody za wybitne osiągnięcia w pracy zawodowej.

DEN4