25 listopada obchodzony był ”Światowy dzień pluszowego misia”. W tym dniu każdy mógł przyjść ze swoim pluszakiem do szkoły. Równocześnie odbył się konkurs na najpiękniejszą opowieść o swoim misiu. Na konkurs wpłynęło 57 prac. Wszystkie piękne, bardzo osobiste i wzruszające. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.
W kategorii klas I- III:
I m. – Sebastian Wojdyła, II m. – Julia Kosmąd, Liliana Ogłaza, Mikołaj Bogdał , III m. – Wiktoria Giza, Kacper Rymarczyk, wyróżnienie: Krzysztof Frys
W kategorii klas: IV – VIII:
I m. – Karolina Malina, II m. – Sebastian Jończyk, Piotr Wrona, III m. - Martyna Kania, Weronika Tajs, wyróżnienie: Kinga Pęcek , Patrycja Chromy.

W tym samym dniu, wieczorem, odbył się andrzejkowy wieczór filmowy dla klas VI – VIII. Wśród filmów dominował „Kevin sam w domu”. Ale przede wszystkim był to dawno oczekiwany czas wspólnego bycia razem. Nie było popcornu , ale była za to pyszna pizza i ogrom radości. Obydwie akcje były zorganizowane przez Samorząd Szkolny pod kierunkiem Pani Renaty Szczepaniak.

misie1

andrzejki