Szkoła Podstawowa

im. Świętej Królowej Jadwigi w Bieńkówce

Get Adobe Flash player

Losowe foto.

img_8570
img_8665
img_8609

Licznik

Dziś37
Wczoraj91
Tydzień195
Miesiąc1233
od 09-VI-2015169961

Obecnie

1
Osoba/y

Plan lekcji ważny od 3.09.2019r.

klasa IV

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45   - plastyka   -
2. 8:50-9:35  j.angielski j.polski  wdż   matematyka j.polski 
3.  9:45-10:30  matematyka  j.angielski  j.angielski  muzyka matematyka 
4. 10:40-11:25  j.polski  matematyka  w-f  religia  historia
5.  11:30-12:15 technika   religia  j.polski  j.polski l.wych. 
6.  12:30-13:15  przyroda w-f   informatyka(II)    przyroda
7.  13:20-14:05 informatyka(I)  w-f       w-f
8. 14:10-14:55          
9. 15:00-15:45          

klasa Va

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45   j.polski  - plastyka  -  -
2. 8:50-9:35 w-f   geografia  technika  biologia  w-f
3.  9:45-10:30 w-f   j.polski muzyka  religia   historia
4. 10:40-11:25  religia  j.angielski informatyka  j.polski  j.polski 
5.  11:30-12:15  matematyka  historia  matematyka  matematyka  j.angielski
6.  12:30-13:15    matematyka  j.polski l.wych.   wdż
7.  13:20-14:05    z. roz, z mat. z.dysl. j.angielski   
8. 14:10-14:55        w-f  
9. 15:00-15:45          

klasa Vb

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45   j.angielski  - z.dysl.  -  matematyka
2. 8:50-9:35  w-f  religia j.angielski  -  j.polski
3.  9:45-10:30  l.wych. j.polski   religia w-f   wdż
4. 10:40-11:25  matematyka  historia  j.polski  matematyka j.angielski 
5.  11:30-12:15  biologia  matematyka  informatyka  plastyka historia 
6.  12:30-13:15  j.polski  z.rozw.  technika  j.polski  w-f
7.  13:20-14:05     muzyka  geografia   
8. 14:10-14:55      w-f    
9. 15:00-15:45          

klasa VIa

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45   historia j.angielski   -  -  w-f
2. 8:50-9:35  matematyka  muzyka  j.polski historia   matematyka
3.  9:45-10:30 j.polski   plastyka informatyka  matematyka  biologia 
4. 10:40-11:25 w-f  religia   matematyka j.angielski   j.polski
5.  11:30-12:15  w-f j.polski  technika   j.polski  j.angielski
6.  12:30-13:15  wdż z.dysl.   religia  l.wych.  
7.  13:20-14:05     z.roz.z mat.   w-f  
8. 14:10-14:55        geografia  
9. 15:00-15:45          

klasa VIb

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45   matematyka z roz. z j.pol.   - j.polski 
2. 8:50-9:35 historia   - historia   matematyka  biologia
3.  9:45-10:30 religia   informatyka  j.polski  j.angielski  matematyka
4. 10:40-11:25  w-f  j.polski wdż  j.polski  j.angielski 
5.  11:30-12:15  j.polski matematyka   plastyka  geografia l.wych. 
6.  12:30-13:15    j.angielski  muzyka  technika  
7.  13:20-14:05    religia  w-f  z.dysl.  
8. 14:10-14:55   w-f       
9. 15:00-15:45   w-f       

klasa VII

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45   wdż I  geografia inf.I /ang.II w-f I /ang.II  biologia
2. 8:50-9:35  j.polski j.polski  ang.I /inf.II ang.I /w-f II matematyka 
3.  9:45-10:30  muzyka  historia w-f I /niem.II  matematyka  j.polski
4. 10:40-11:25 chemia  ang.I/ w-f II  matematyka  historia w-f II /niem I
5.  11:30-12:15  religia w-f I/ ang.II niem.I /w-f II religia  niem.II /w-f I
6.  12:30-13:15  matematyka  chemia  j.polski  geografia l.wych. 
7.  13:20-14:05 biologia   doradztwo  fizyka j.polski   wdż
8. 14:10-14:55 fizyka   doradztwo  plastyka  z.roz. z mat.  
9. 15:00-15:45    z.dysl.      

klasa VIIIa

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45   w-f dz  informatyka  edb z.dysl.   spr. j.pol.
2. 8:50-9:35  j.polski j.angielski   religia  z roz. j.pol.  j.niemiecki
3.  9:45-10:30  j.niemiecki  wos  j.angielski biologia  w-f 
4. 10:40-11:25  matematyka  geografia  historia chemia   w-f
5.  11:30-12:15  wdż  j.polski chemia  j.angielski   matematyka
6.  12:30-13:15  l.wych.  matematyka fizyka   wos  j.polski
7.  13:20-14:05  fizyka  historia j.polski   j.polski religia 
8. 14:10-14:55  w-f ch  spr. mat.  z roz.z mat.  matematyka  
9. 15:00-15:45    spr. j.ang.    w-f  

klasa VIIIb

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45   w-f dz  z roz. j.pol.  wdż chemia   j.niemiecki
2. 8:50-9:35  j.niemiecki  informatyka edb   religia historia 
3.  9:45-10:30  matematyka  geografia  matematyka  j.polski j.polski 
4. 10:40-11:25 wos   j.polski j.polski   matematyka  l.wych.
5.  11:30-12:15 j.polski   chemia  religia w-f   w-f
6.  12:30-13:15 fizyka   historia  wos  w-f  j.angielski
7.  13:20-14:05 j.angielski   matematyka  biologia  z. roz. z mat./z.dysl.  spr. j.pol./mat.
8. 14:10-14:55 w-f ch   j.angielski  fizyka    
9. 15:00-15:45    spr. j.ang.