Szkoła Podstawowa

im. Świętej Królowej Jadwigi w Bieńkówce

Get Adobe Flash player

Losowe foto.

img_8130
img_8204
img_8678

Licznik

Dziś140
Wczoraj105
Tydzień245
Miesiąc1628
od 09-VI-2015181044

Obecnie

3
Osoba/y

Plan lekcji ważny od 10.02.2020r.

klasa IV

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45  j.polski  technika 
2. 8:50-9:35  informatyka (II)  j.polski muzyka  przyroda  j.angielski 
3.  9:45-10:30  historia  religia  j.angielski w-f  matematyka 
4. 10:40-11:25  j.polski matematyka   matematyka  religia plastyka 
5.  11:30-12:15 matematyka   j.angielski  w-f  l.wych.  j.polski
6.  12:35-13:20  przyroda w-f  j.polski     informatyka (I)
7.  13:40-14:25    w-f      
8. 14:30-15:15          
9. 15:20-16:05          

klasa Va

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45   -  -  -  w-f
2. 8:50-9:35  -  geografia  -  - historia 
3.  9:45-10:30  j.angielski  matematyka  matematyka  matematyka  j.angielski
4. 10:40-11:25  matematyka  j.polski  informayka plastyka   j.polski
5.  11:30-12:15  j.polski  historia  j.polski religia   technika
6.  12:35-13:20 w-f biologia   j.angielski  j.polski  
7.  13:40-14:25  w-f muzyka   z.roz.mat./z.dysl. l.wych.   
8. 14:30-15:15    religia   w-f   
9. 15:20-16:05          

klasa Vb

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45 
2. 8:50-9:35 w-f   j.angielski  z.dys.  j.polski  technika
3.  9:45-10:30 matematyka  l.wych.  historia  plastyka religia 
4. 10:40-11:25  j.polski  historia  j.polski  matematyka  matematyka
5.  11:30-12:15  j.angielski  biologia  informatyka  geografia j.polski 
6.  12:35-13:20  z.rozw.  j.polski  matematyka muzyka   w-f
7.  13:40-14:25      j.angielski    w-f
8. 14:30-15:15      religia    
9. 15:20-16:05      w-f    

klasa VIa

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45  -  -  z.sport.  -  -
2. 8:50-9:35 j.polski  biologia  świetlica  z.dysl. w-f 
3.  9:45-10:30  w-f  j.angielski informatyka  j.polski  matematyka 
4. 10:40-11:25 w-f j.polski   plastyka muzyka   historia
5.  11:30-12:15  historia religia   j.polski j.angielski   j.angielski
6.  12:35-13:20 matematyka  l.wych.  religia matematyka   j.polski
7.  13:40-14:25  technika  z.roz.mat. matematyka   w-f  
8. 14:30-15:15        geografia  
9. 15:20-16:05          

klasa VIb

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45  muzyka   -
2. 8:50-9:35 matematyka   -  z.dys.  -
3.  9:45-10:30 w-f   informatyka j.polski   historia  j.polski
4. 10:40-11:25  religia matematyka  matematyka   biologia  j.angielski
5.  11:30-12:15 j.polski  j.polski   l.wych. j.polski  historia 
6.  12:35-13:20   j.angielski   technika plastyka  matematyka
7.  13:40-14:25   religia   w-f geografia   z.roz.j.pol.
8. 14:30-15:15   w-f   w-f j.angielski   
9. 15:20-16:05          

klasa VII

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45   -  geografia  ang.(I) / inf.(II)  w-f(I) / ang.(II)  matematyka
2. 8:50-9:35  religia matematyka  ang.(II) / inf. (I)   w-f(II) / ang.(I) j.polski 
3.  9:45-10:30  chemia  j.polski w-f(I) / niem.(II)   chemia historia 
4. 10:40-11:25  historia  w-f(I) / ang.(II) w-f(II) / niem.(I)  j.polski  niem.(I) / w-f(II) 
5.  11:30-12:15 plastyka  w-f(II) / ang.(I)   matematyka  matematyka niem.(II) / w-f(I) 
6.  12:35-13:20  j.polski l.wych.  j.polski   geografia  religia
7.  13:40-14:25  biologia z.dys.   fizyka muzyka   biologia
8. 14:30-15:15  fizyka     z.roz.mat.  z.sport. 
9. 15:20-16:05          

klasa VIIIa

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45  w-f  informatyka  j.niemiecki  -. z.roz.j.pol. 
2. 8:50-9:35  historia j.angielski  edb  spr.j.pol.  j.polski 
3.  9:45-10:30  j.polski j.polski   j.angielski  matematyka  w-f
4. 10:40-11:25  chemia  geografia  j.polski  j.polski w-f 
5.  11:30-12:15  matematyka  matematyka  matematyka chemia   biologia
6.  12:35-13:20  wos  z.dys.  fizyka  j.angielski  j.niemiecki
7.  13:40-14:25  fizyka   religia   wos  religia
8. 14:30-15:15  l.wych.   z.roz.mat.   historia  
9. 15:20-16:05       w-f   

klasa VIIIb

    poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
1. 8:00-8:45  z.roz.mat.   j.angielski historia   z.dys. wos 
2. 8:50-9:35  j.polski informatyka   matematyka religia  j.niemiecki 
3.  9:45-10:30 matematyka  geografia  edb  j.polski   j.polski
4. 10:40-11:25 l.wych.   religia  chemia  j.angielski  matematyka
5.  11:30-12:15  chemia  j.polski  j.niemiecki w-f   w-f
6.  12:35-13:20 fizyka   matematyka  wos  w-f  historia
7.  13:40-14:25  j.angielski biologia   j.polski  spr.j.pol.  spr.mat.
8. 14:30-15:15  w-f    fizyka  z.roz.j.pol.  
9. 15:20-16:05